Kolejna rekrutacja już wkrótce

31 października rozpocznie się rekrutacja na semestr letni roku akademickiego 2023/2024. Pozostało jeszcze klika dni, a to dobra okazja, by pomyśleć, gdzie chcecie spędzić wiosnę i początek lata. 

Program MOST od ponad 20 lat umożliwia semestralny lub całoroczny pobyt na innej niż macierzysta, polskiej uczelni. Aktualnie w ofercie znajduje się 20 pełnoprofilowych uniwersytetów oraz trzy uczelnie stowarzyszone: Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, Uniwersytet Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie oraz Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie. 

Oferta, która będzie dla Was dostępna od 31 października do 30 listopada, obejmie najróżniejsze kierunki reprezentujące wszystkie dziedziny i dyscypliny naukowe. Coś dla siebie znajdą więc adepci nauk humanistycznych, społecznych, ścisłych i przyrodniczych, a także nauk rolniczych czy inżynieryjno-technicznych.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na FB – tam zawsze znajdziecie najbardziej aktualne informacje dot. trwającej rekrutacji. Z kolei strona internetowa zawiera wszystko to, co powinniście wiedzieć, podejmując decyzję o przystąpieniu do rekrutacji. Zapraszamy do zapoznania się z jej treściami. 

Symbol MOST