Uniwersytet Jagielloński to kolejna z uczelni, którą odwiedziły przedstawicielki Biura UKA. Studenci pomimo natłoku zaliczeń i letniej aury za oknem okazali się jednak niezłymi? planistami.

Tymczasem, zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wizyty na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zazdrościmy Wam jednocześnie, że macie możliwość spędzenia na tej uczelni semestru lub nawet dwóch  same chętnie wróciłybyśmy z tej okazji na studia.

Pragniemy także złożyć podziękowania za pomoc organizacyjną oraz ogromną życzliwość Agnieszce Piziak. Uczelnianej Koordynatorce Programu. Agnieszko, bez Ciebie ta wizyta na pewno nie byłaby tak udana. Pozdrawiamy również serdecznie wszystkie Koordynatorki i wszystkich Koordynatorów instytutowych oraz wydziałowych nasze spotkanie było niezwykle inspirujące.

Oczywiście dziękujemy także Wam, drogie Studentki i drodzy Studenci ? Wasze zainteresowanie Programem, pytania, wątpliwości, rozmowy po spotkaniach  to pozwala nam być przekonanymi, że te wizyty są potrzebne.

1.jpg2.jpg4.jpg6.jpg7.jpg7a.jpg8.jpg9.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpgmania2.jpg