NOWE UCZELNIE W OFERCIE PROGRAMU MOST!

Drogie Studentki, visit Mili Studenci ? mamy dla Was fantastyczną wiadomość! W ramach najbliższej rekrutacji do Programu ? rozpoczynającej się już 15 kwietnia ? jego oferta zostanie powiększona aż o sześć nowych ośrodków akademickich. To Akademia Górniczo-Hutnicza, Akademia Obrony Narodowej, Akademia Sztuki w Szczecinie, Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Słowem, każdy znajdzie coś dla siebie, bowiem zróżnicowanie kierunków i specjalizacji oferowanych przez te uczelnie jest naprawdę imponujące!

Tymczasem, rozpoczęliśmy już intensywne przygotowania do zbliżającej się rekrutacji i wraz z nowopowołanymi Uczelnianymi Koordynatorkami i Koordynatorami pozdrawiamy Was serdecznie. Czekajcie na szczegóły oferty i pamiętajcie, że zawsze służymy Wam informacją i radą.