Biura UKA na Uniwersytecie Rzeszowskim

Uniwersytet w Rzeszowie to jeszcze z pozoru zupełnie nieletnia uczelnia. Jednak, gdyby przyjrzeć się jej historii, sięga ona przecież lat ’60 XX wieku. A zatem, to już ponad pół wieku tradycji. Z drugiej strony, czy tylko o tradycję chodzi?

UR to przede wszystkim niezwykle dynamiczny uniwersytet. Na każdym z wydziałów pojawiają się nowe kierunki, idealnie trafiające w gusta przyszłych studentów. Turystyka i rekreacja prowadzona w języku angielskim. Unikatowa muzeologia. Wielokrotnie nagradzana biotechnologia. Długo by wymieniać – najlepiej posłuchać, co o najmocniejszych stronach swojej uczelni mówią jej pracownicy i studenci. I pamiętać, jak blisko jest stąd w Bieszczady i jak piękne, często zupełnie nieodkryte przez wielu, jest Podkarpacie.

ZOBACZ FILM Z UNIWERSYTETU RZESZOWSKIEGO

2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg9a.jpg9b.jpg9c.jpg9d.jpg9e.jpg9f.jpg9g.jpg9h.jpg

ZOBACZ FILM Z UNIWERSYTETU RZESZOWSKIEGO