UKA na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy

Biuro UKA, będąc na UKW miało okazję spotkać się zarówno z Prorektorem ds. dydaktycznych i jakości kształcenia Mariuszem Zawodniakiem, uczelnianą Koordynatorką MOSTu Małgorzatą Cieplicką, jak i licznymi koordynatorami wydziałowymi. Spędziliśmy ponad dwie godziny na omówieniu najistotniejszych, dla jeszcze lepszego funkcjonowania Programu, spraw. Podsumowując to spotkanie – po wręcz niezauważalnym namyśle – przyznajemy Panu Rektorowi Zawodniakowi tytuł honorowego MOST-owicza! Panie Rektorze, dziękujemy za ogromne wsparcie i zaangażowanie w sprawy naszego Programu i cieszymy się, że możemy napisać, iż jest ono gwarancją w stu procentach udanego pobytu Uczestniczek i Uczestników MOST-u na UKW.

Oczywiście w Bydgoszczy nie zabrakło też czasu na rozmowy ze Studentkami i Studentami. Jeszcze raz dziękujemy Wam za obecność, liczne pytania i zainteresowanie – frekwencja nie tylko nas zaskoczyła, ale i niezwykle pozytywnie nakręciła. Liczymy, że nie zawiedziecie nas w kolejnej rekrutacji!

Polecamy Wam obejrzenie krótkiego reportażu filmowego, w którym pokazujemy to wszystko, co tak bardzo zachwyciło nas w Bydgoszczy, a co może niedługo stać się Waszym udziałem.

Zatem nie myślcie, że kolejny uniwersytet nie może Was zaskoczyć, a o Bydgoszczy – przez którą kiedyś przejeżdżaliście – wiecie już wszystko…

1.jpg2.jpg2a.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpga11.jpga12.jpga13.jpga14.jpg