Biuro UKA na UG - relacja

Uniwersytet Gdański powstał w 1970 roku. Ma więc mniej więcej tyle lat, ile dobrze odnajdujący się na rynku pracy, kreatywni i wciąż o wiele młodsi niż ich koleżanki i koledzy w tym samym wieku sto lat wcześniej, ludzie. Jest to nie tylko największa uczelnia w regionie pomorskim, ale przede wszystkim taka, która wyróżnia się poziomem kształcenia i pomysłem na siebie.

Na pewno obojętnym nie pozostawi nikogo infrastruktura  zapierająca dech architektura Biblioteki Uniwersyteckiej, czy nowoczesne wyposażenie większości wydziałów. Ale UG to nie tylko forma, ale także treść. Studenci mają możliwość spotkania pracowników naukowo-dydaktycznych z ogromnym dorobkiem, czy działania w licznych kołach naukowych lub w bardzo interesującym projekcie SIFE  Studenci dla Przedsiębiorczości.

Zapraszamy do obejrzenia foto- i videorelacji poza prezentacją poszczególnych wydziałów, czy relacjami MOST-owiaków z pobytu na UG i rekomendacją uczelni przez kadrę, do UG na MOST zaprosi Was niezwykle serdecznie Pani Prorektor ds. kształcenia prof. dr hab. Anna Machnikowska.

VIDEORELACJA - kliknij tutaj.

g1.pngg2.pngg3.pngg4.pngg5.pngg6.pngg6a.pngg6b.pngg7.pngg8.pngg9.pngg10.png