Biuro UKA na UG - relacja

Uniwersytet Gdański powstał w 1970 roku. Ma więc mniej więcej tyle lat, ile dobrze odnajdujący się na rynku pracy, kreatywni i wciąż o wiele „młodsi” niż ich koleżanki i koledzy w tym samym wieku sto lat wcześniej, ludzie. Jest to nie tylko największa uczelnia w regionie pomorskim, ale przede wszystkim taka, która wyróżnia się poziomem kształcenia i pomysłem na siebie.

Na pewno obojętnym nie pozostawi nikogo infrastruktura – zapierająca dech architektura Biblioteki Uniwersyteckiej, czy nowoczesne wyposażenie większości wydziałów. Ale UG to nie tylko forma, ale także treść. Studenci mają możliwość spotkania pracowników naukowo-dydaktycznych z ogromnym dorobkiem, czy działania w licznych kołach naukowych lub w bardzo interesującym projekcie „SIFE – Studenci dla Przedsiębiorczości”.

Zapraszamy do obejrzenia foto- i videorelacji – poza prezentacją poszczególnych wydziałów, czy relacjami „MOST-owiaków” z pobytu na UG i rekomendacją uczelni przez kadrę, do UG na MOST zaprosi Was niezwykle serdecznie Pani Prorektor ds. kształcenia prof. dr hab. Anna Machnikowska.

VIDEORELACJA - kliknij tutaj!

g1.pngg2.pngg3.pngg4.pngg5.pngg6.pngg6a.pngg6b.pngg7.pngg8.pngg9.pngg10.png