Biuro UKA na UMK – relacja

Toruń to kolejne miasto, które odwiedziło Mobilne Biuro UKA. Pomimo jesiennej aury kopernikański gród bezsprzecznie nas zauroczył. „Gotyk na dotyk” robi ogromne wrażenie – szczególnie gdy...

...mamy odrobinę czasu by pokluczyć uliczkami Starego Miasta i spędzić chwilę z przyjaciółmi w jednej z wielu oryginalnych i nietuzinkowych kawiarni czy piwiarni. Tylko skąd ten czas wziąć – zapyta wielu. Odniosłyśmy wrażenie, że władze Uniwersytetu Mikołaja Kopernika mają na to pewien patent – to miasteczko akademickie. W najbliższym czasie połączone z centrum bezpośrednią linią tramwajową, pozwala zaoszczędzić wiele godzin na zazwyczaj uciążliwe dojazdy do akademików, bibliotek, innych wydziałów.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji oraz videorelacji. Dzięki nim nie tylko zobaczycie, jak wyglądają poszczególne wydziały UMK, ale przede wszystkim dowiecie się, dlaczego warto tu studiować, czym jest „Od Nowa” czy „Niebieski kocyk”.

VIDEORELACJA - kliknij tutaj!

Pamiętajcie, że w ramach trwającej właśnie rekrutacji na semestr letni możecie aplikować między innymi na UMK. Szczegółową ofertę znajdziecie TUTAJ

20.jpg21.jpg22.jpg23.jpg24.jpg25.jpg26.jpg27.jpg28.jpg29.jpg30.jpg31.jpg