To próba przed dorosłością. Poczucie tego, jak to jest kiedy ma się tysiąc spraw na głowie, a trzeba je załatwić w jednym czasie, w dwóch innych miejscach mówi o Programie MOST jego uczestniczka Patrycja Nowocińska. Podobnego zdania jest jej uczelniana koleżanka Paula Puk. Obie jednak zgodnie podkreślają, że pobyt na MOŚCIE to okazja do samorozwoju i poznania wielu nowych ludzi.

A jak studenci Uniwersytetu Zielonogórskiego zachęcają do odwiedzenia ich uczelni? Przekonują, że młodość to atut także dla uniwersytetu. Według nich UZ mając ?niewiele ponad dwanaście wiosenek wyróżnia się dynamicznością, kreatywnością, nowoczesnością. Wspominają, że Juwenalia mogą być jeszcze lepszymi, gdy są Bachanaliami czyli właśnie tym, co świętują studenci w mieście wina, Zielonej Górze.

Zachęcamy do obejrzenia materiału o Programie MOST, zrealizowanego przez Telewizję Uniwersytetu Zielonogórskiego i serdecznie pozdrawiamy autorkę filmu Panią Natalię Warszawską.