BIURO UKA NA UŁ - relacja

9 października – goszcząc na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym oraz Wydziale Prawa i Administracji – spotkaliśmy się ze studentami zainteresowanymi uczestnictwem w Programie, a także tymi, którzy już z jego oferty skorzystali. Na spotkaniach padało mnóstwo pytań, a toczone rozmowy pozwoliły nam poznać oczekiwania, mamy nadzieję, przyszłych uczestników Programu.

Wizyta w Łodzi była także świetną okazją by spotkać się z MOST-owymi koordynatorami wydziałowymi. Taka wymiana doświadczeń, wspólne znajdywanie rozwiązań dla nurtujących nas kwestii, to ogromnie ważna część wizyt na poszczególnych uczelniach.
Zapraszamy do obejrzenia filmu – relacji, posłuchajcie innych studentów i  przekonajcie się dlaczego na swoją MOST-ową przygodę warto wybrać Uniwersytet Łódzki!

VIDEO RELACJA Z UNIWERSYTETU ŁÓDZKIEGO

AUDYCJA "UNIWERSYTET ŁÓDZKI NA FALI" POŚWIĘCONA PROGRAMOWI MOST

lodz1.pnglodz2.pnglodz3.pnglodz4.pnglodz5.pnglodz6.pnglodz7.pnglodz8 2.pnglodz9.png