BIURO UKA NA UJ - RELACJA

Uniwersytet Jagielloński to kolejna z uczelni, którą odwiedziły przedstawicielki Biura UKA. Studenci pomimo natłoku zaliczeń i letniej aury za oknem okazali się jednak niezłymi? planistami.

Tymczasem, zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wizyty na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zazdrościmy Wam jednocześnie, że macie możliwość spędzenia na tej uczelni semestru lub nawet dwóch ? same chętnie wróciłybyśmy z tej okazji na studia.

Pragniemy także złożyć podziękowania za pomoc organizacyjną oraz ogromną życzliwość Agnieszce Piziak ? Uczelnianej Koordynatorce Programu. Agnieszko, bez Ciebie ta wizyta na pewno nie byłaby tak udana. Pozdrawiamy również serdecznie wszystkie Koordynatorki i wszystkich Koordynatorów instytutowych oraz wydziałowych ? nasze spotkanie było niezwykle inspirujące.

Oczywiście dziękujemy także Wam, drogie Studentki i drodzy Studenci ? Wasze zainteresowanie Programem, pytania, wątpliwości, rozmowy po spotkaniach ? to pozwala nam być przekonanymi, że te wizyty są potrzebne.

1.jpg2.jpg4.jpg6.jpg7.jpg7a.jpg8.jpg9.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpgmania2.jpg