WITAMY W PROGRAMIE MOST

MOST TO PROGRAM MOBILNOŚCI STUDENTÓW/STUDENTEK I DOKTORANTÓW/DOKTORANTEK. OD 1999 R. CIESZY SIĘ NIESŁABNĄCYM ZAINTERESOWANIEM, UMOŻLIWIAJĄC STUDIOWANIE PRZEZ SEMESTR LUB CAŁY ROK AKADEMICKI NA JEDNYM Z DZIEWIĘTNASTU POLSKICH UNIWERSYTETÓW.

Udział w Programie jest bezpłatny i niezależny od trybu studiów.

MOST daje możliwość:

• realizacji programu studiów na uczelni innej niż macierzysta;

• wyboru dodatkowych, związanych z zainteresowaniem Studentki/Studenta, zajęć dydaktycznych;

• nawiązania kontaktu ze specjalistami w danej dziedzinie, pracującymi na uczelni innej niż macierzysta;

• korzystania z księgozbioru innej uczelni, wykonywania kwerend bibliotecznych poza ośrodkiem macierzystym;

• prowadzenia badań do pracy seminaryjnej, magisterskiej, czy dysertacji doktorskiej w środowisku powiązanym z przedmiotem analiz;

• nawiązania kontaktów ze środowiskiem naukowym innego wydziału, instytutu, katedry;

• wykazania się, także przed przyszłym pracodawcą, umiejętnością adaptacji do nowych warunków, mobilnością.

WIĘCEJ INFORMACJI O PROGRAMIE ZNAJDZIECIE TUTAJ