Już wkrótce otrzymacie pocztą tradycyjną decyzje o zakwalifikowaniu na MOST. Później - wszelkie formalności - będę już tylko po Waszej stronie. A najważniejsze jest oczywiście spisanie Porozumienia o programie zajęć. Powinno ono zostać zatwierdzone przed rozpoczęciem nowego roku akademickiego - tutaj garść naszych porad (kliknij).

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości, kontaktujcie się z nami śmiało. Mejlowo, telefonicznie czy przez wiadomości na Facebooku - zawsze chętnie Wam pomożemy :-)

Gdybyście jednak chcieli lub musieli złożyć rezygnację z Programu - zróbcie to jak najszybciej. Wasze miejsce wróci do puli i być może dzięki temu ktoś, kto do tej pory znajdował się na liście rezerwowej, będzie jednak mógł wyjechać na swoją wymarzoną Uczelnię.  Rezygnacje ślijcie na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.