Dziękujemy Wam za udział w kolejnej rekrutacji do Programu MOST. Niemal 1000 założonych kont, ponad 1600 lubiących nas na Facebooku  słowem, całkiem niezła społeczność! Na wyniki kwalifikacji czekajcie cierpliwie do 30 czerwca. Tego dnia na Waszych kontach IRK pojawią się decyzje. Wszyscy zakwalifikowani koniecznie powinni przeczytać nasz mini poradnik (kliknijcie tutaj)

Osoby spóźnione i te, którym nie uda się zakwalifikować, będą miały swoją kolejną szansę w II turze dodatkowej, wrześniowej rekrutacji. O tym jednak napiszemy trochę później, tymczasem mocno trzymamy kciuki za Was wszystkich i serdecznie pozdrawiamy! :-)