Wyniki rekrutacji na semestr letni 2016/2017 dostępne na Waszych kontach

WAŻNA INFORMACJA DLA OSÓB CHCĄCYCH ZŁOŻYĆ REZYGNACJĘ Z UDZIAŁU W PROGRAMIE - nieprzekraczalny termin to 31 stycznia! Prosimy o przesyłanie rezygnacji tylko i wyłącznie na adres e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

POZOSTAJESZ NA LIŚCIE REZERWOWEJ Jeżeli tylko zwolni się miejsce, na które możemy Cię zakwalifikować niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy - jednak nie później niż 7 lutego. Zawsze, gdy jest możliwość dodatkowej kwalifikacji dzwonimy lub wysyłamy e-maile - Ty już tego nie musisz robić, czekaj cierpliwie ;-)

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO WYJAZDU NA PROGRAM MOST Pakiet naszych dobrych rad, pozostaje niezmienny - KLIKNIJ TUTAJ, a dowiesz się wszystkiego :-)