Jak zwykle pozytywnie nas zaskoczyliście, a zainteresowanie rekrutacją do Programu MOST zrobiło na nas po prostu duże wrażenie :-) Ale pamiętajcie, że rejestracja w systemie IRK MOST to był dopiero pierwszy krok – równie ważne jest dostarczenie pozytywnie zaopiniowanego – przez (Pro)dziekana – wniosku (podania) o możliwość udziału w Programie. Z racji, że wyniki tegorocznego naboru pojawią się na Waszych kontach IRK już 20 września, tylko do jutra (tj. 15 września) – zapominalscy i spóźnialscy – mają szansę dostarczyć podpisany dokument do swojego Koordynatora uczelnianego. Działajcie, a wtedy jesień, zimę, a może nawet wiosnę, spędzicie w Gdańsku, Krakowie, Poznaniu, Toruniu lub na przykład Bydgoszczy czy Rzeszowie!