Pragniemy Was poinformować, że tegoroczna rekrutacja na semestr letni roku akademickiego 2020/2021 oczywiście odbędzie się, ale… w zupełnie innym terminie niż dotychczas.

W świetle zmieniających się nieustannie obostrzeń wynikających z pandemii, jeszcze żadna Uczelnia nie jest w stanie określić, w jaki sposób będzie prowadzić kształcenie w semestrze letnim. Stąd, rekrutacja odbędzie się najpewniej pod koniec semestru zimowego – liczymy, że wówczas już wszystkie Uniwersytety będą mogły podjąć decyzje co do nauczania – w trybie stacjonarnym / hybrydowym / zdalnym.

Podstawą tej informacji jest UCHWAŁA NR 364 Konferencji Rektorów Uniwersytetów Polskich z dnia 30 października 2020 r. w sprawie odwołania rekrutacji do Programu Mobilności Studentów i Doktorantów MOST.

Trzymajcie się ciepło i przede wszystkim zdrowo – jak tylko będziemy mogli Was poinformować o nowym terminie rekrutacji, zrobimy to niezwłocznie :-)