Drogie Studentki, Mili Studenci,

niestety wciąż nie możemy Was poinformować o nowym terminie rekrutacji, ale… mamy też dobrą wiadomość!

Prorektorzy 20 polskich uniwersytetów – członkowie Uniwersyteckiej Komisji Kształcenia, a więc organu prowadzącego Program MOST, podjęli decyzję, że rekrutacja się odbędzie. Wciąż trwają ustalenia, tworzona jest także nowa platforma do rejestracji aplikacji do Programu, wypracowywane specjalne procedury umożliwiające zdalny obieg dokumentów oraz oczywiście przygotowywana jest oferta.

Rekrutacja na pewno będzie trwała krócej oraz najprawdopodobniej rozpocznie się w sierpniu. O wszystkim będziemy Was na bieżąco informować.

Przypominamy też, że strona Internetowej Rejestracji Kandydatów zawiera nie tylko nieaktualną ofertę, ale przestaje także być platformą, za pośrednictwem której przyszli MOST-owicze generowali wnioski i składali aplikacje.

Jedyną oficjalną stroną Programu MOST jest www.most.amu.edu.pl, a drugim kanałem informacyjnym profil na Facebooku https://www.facebook.com/programmost2000/

Pozdrawiamy Was serdecznie, czekajcie cierpliwie na kolejne dobre wiadomości!