Drogie Studentki i Studenci,

w następstwie sytuacji epidemiologicznej związanej z koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym zachorowanie na COVID-19, w dniach od 15 kwietnia do 15 maja nie zostanie przeprowadzona rekrutacja na Program MOST (semestr zimowy i cały rok akademicki 2020/2021).

Powyższa decyzja wynika oczywiście z niemożności przyjęcia przez Uczelnie Waszych dokumentów aplikacyjnych oraz dodatkowo ograniczonego kontaktu z Koordynatorami.

W chwili obecnej nie jesteśmy w stanie przekazać Wam informacji, kiedy rekrutacja się odbędzie, niemniej dołożymy wszelkich starań, by uczestnictwo w Programie w semestrze zimowym i całym zbliżającym się roku akademickim, było jednak dla Was możliwe.

Prosimy o śledzenie dalszych komunikatów, tak na naszej stronie internetowej www.most.amu.edu.pl, jak i na Facebooku.

Życzymy Wam dużo zdrowia oraz pogody ducha. Pozdrawiamy Was serdecznie!